Meglepetés számú nevező a Diákolimpián!

Kettő nap múlva rajtol Veszprémből a Mountain Bike Diákolimpia ® Országos Döntője, amire a vártnál is több, közel 250 nevezés érkezett.

Ennyi bringás még mountain bike diákolimpián nem vett részt, nem is számítottunk rá, hogy ennyi nevezőnk lesz. Ezért kérjük a résztvevőket a türelemre, hogy rugalmasan, együttműködően történhessen az esemény lebonyolítása!

A szervezők nevében köszönettel: 
Tóth András
alelnök, főszervező
Veszprémi KE

rajtszám
----
Versenyző neve:
----
Kategória:
----
Licensz?
----
Település neve
----
Iskola neve
----
1 Dolezsai Mátyás U11 igen Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
2 Fekete Miklós U11 igen Sopron Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
3 Füri Mátyás Mihály U11 igen Budapest Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
4 Kerényi Alfréd U11 igen Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
5 Magyar Gergő U11 igen Győr Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
6 Németh Péter U11 igen Csömör Mátyás Király Általános Iskola
7 Petrovics Patrik U11 igen Balassagyarmat Kiss Árpád Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
8 Reichardt Zalán U11 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
9 Rozgonyi Ádám U11 igen Budapest Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
10 Szőr-Vajda Bence U11 igen Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
11 Szűcs Ádám U11 igen Győrújbarát II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
12 Adamcsek Gergely U11 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
13 Bésán Bence U11 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
14 Deme Erik U11 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
15 Demeter Péter U11 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
16 Dósa Ádám U11 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
17 Gáspár Levente U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
18 Gózon Bendegúz U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
19 Gyimóthy Olivér U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
20 Halász László U11 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
21 Horváth Levente U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
22 Horváth Máté U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
23 Iker Sámuel U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
24 Juhász János Csaba U11 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
25 Komsa Levente István U11 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
26 Lónyai Levente U11 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
27 Molnár Benedek U11 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
28 Molnár Szabolcs U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
29 Nemes Márton U11 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
30 Právics Barnabás U11 nem Budapest Klebersberg Kuno Ált. Isk. és Gimn.
31 Sudár Mátyát U11 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
32 Szabó Ruben U11 nem Budapest Klebersberg Kuno Ált. Isk. és Gimn.
33 Vaczkó Levente U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
34 Vadnai Soma U11 nem Budapest Klebersberg Kuno Ált. Isk. és Gimn.
35 Vadnai Zsombor U11 nem Budapest Klebersberg Kuno Ált. Isk. és Gimn.
36 Vajda Bence U11 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
37 Várai Medárd   U11 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
38 Borsai-Hegedűs Marcell U11 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
39 Molnár Levente U11 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
40 Czabarka Dominik U11 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
41 Bali Emese U11 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
42 Bartokos Flóra U11 igen Sopron Deák Téri Általános Iskola
43 Bukovácz Anna U11 igen Gödöllő Hajós Alfréd Általános Iskola
44 Fekete Zsófia U11 igen Sopron Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
45 Herencsényi Róza U11 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
46 Kiss Zsófia Anna U11 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
47 Oravecz Lora U11 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
48 Reichardt Liza U11 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
49 Baranyai Dorina U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
50 Baranyi Hanna Norina U11 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
51 Barka Fruzsina U11 nem Ajka Ajkai Borsos Miklós ált.isk.
52 Boda Emese U11 nem Veszprém Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola
53 Fonyódi Szofi U11 nem Úrkút Hauser Lajos Általános Iskola
54 Izsó Noémi U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
55 Naményi Vanda U11 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
56 Palásty Emese U11 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
57 Sánta Zsófia U11 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
58 Szirbek Vivien U11 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
59 Tamás Jázmin U11 nem Ajka Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk.
60 Vérti Panna U11 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
61 Vérti Réka U11 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
62 Pénzes Flóra U11 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
63 Richolm Lili U11 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
64 Rosza Réka U11 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
65 Manhertz Bettina U11 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
66 Wient Lora U11 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
67 Baranyi Dávid Áron U13 igen Borsodnádasd Móra Ferenc Általános Iskola
68 Egressy Domonkos U13 igen Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
69 Kalmár Szabolcs U13 igen Budapest Arany János Általános Iskola
70 Katona Tamás U13 igen Budapest Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk, Gimn. és AMI
71 Pálinkás Tamás U13 igen Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
72 Pataki Barnabás U13 igen Budapest Óbudai Waldorf Iskola
73 Szabó Csaba Dávid U13 igen Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
74 Vránich Botond U13 igen Sopron Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
75 Zsejki Botond U13 igen Sopron Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola
76 Horváth Ádám U13 nem Budapest Arany János Általános Iskola
77 Bertalan Barnabás U13 nem Sopron Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
78 Bíró Márk U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
79 Bognár Balázs U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
80 Franka Bálint U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
81 Füke Andor U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
82 Garami Henrik U13 nem Kerepes Hajós Alfréd Általános Iskola
83 Győri Dani Regő U13 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
84 Kovács Ákos U13 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
85 Krizyán Ádám U13 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
86 Kuhár Ottó U13 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
87 Muzsi Dávid U13 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
88 Nádas András U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
89 Németh Bence U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
90 Plesch Kristóf U13 nem Veszprém Padányi Márton
91 Prins Alexander U13 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
92 Puszti Mátyás U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
93 Rezeli Roland U13 nem Veszprém-Gyulafirátót Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
94 Sebestyén Gergely U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
95 Smedák Marcell U13 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
96 Szabó Márk U13 nem Sopron Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum
97 Szegedi Máté U13 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
98 Takács Kristóf U13 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
99 Toldi Zsombor U13 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
100 Tőri Andor U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
101 Vajda Gergő U13 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
102 Varga Viktor U13 nem Tamási Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
103 Palovits Gergő U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
104 Szabados Marcell U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
105 Juhász Kristóf U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
106 Kimmel Márton U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
107 Balázs András U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
108 Vörös András U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
109 Kelen Domokos U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
110 Dósa Papp Ármin U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
111 Tasi Marcell U13 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
112 Slominszky Viktor U13 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
113 Pogácsás Krisztián U13 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
114 Sólyom Roland U13 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
115 Bánóczy Gergő Károly U13 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
116 Urgon Pál Gábor U13 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
117 Tallér Tamás U13 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
118 Terecskei Vince U13 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
119 Környei Koppány U13 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
120 Apollónia Bálint U13 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
121 Szakszon Bence U13 igen Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
122 Bali Sára U13 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
123 Bokros Csenge U13 igen Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
124 Kádár Anna U13 igen Sopron Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
125 Kiss Kata U13 igen Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
126 Vágvölgyi Virág Mirjam U13 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
127 Várai Zita U13 igen Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
128 Albrecht Lili Adél U13 nem Veszprém-Gyulafirátót Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
129 Bartokos Lili U13 nem Sopron Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
130 Bérces Bíbor U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
131 Enzminger Réka Mercédesz U13 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
132 Garami Alexa U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
133 Gorzsás Zsanett U13 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
134 Gyüre Sarolta U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
135 Hullám Lili U13 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
136 Hunyadi Kinga U13 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
137 Izsó Lili U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
138 Katz Orsolya U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
139 Kenesei Sára Eszter U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
140 Lenkovics Laura U13 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
141 Lohn Natália U13 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
142 Lönczöl Napsugár U13 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
143 Meiczinger Minna U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
144 Mikó Orsolya U13 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
145 Orbán Petra U13 igen Budapest Óbudai Harrer Pál Ált. Isk.
146 Sándor Kinga U13 nem Veszprém Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola
147 Savanyu Bettina U13 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
148 Steppán Abigél U13 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
149 Tóth Enikő U13 nem Veszprém Simonyi Zsigmond Általános Iskola
150 Tóth Zita U13 nem Budapest Aquincum Általános Iskola
151 Tölgyes Bíbor Berta U13 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
152 Trócsányi Laura U13 nem Veszprém Kossuth
153 Zima Veronika U13 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
154 Fehér Panna U13 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
155 Tallér Krisztina U13 nem Pilisszentiván Német Nemzetiségű Ált. Isk és Alapfokú Műv. Isk. és Szakk. Isk.
156 Bálint Fruzsina U13 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
157 Lovász Luca U13 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
158 Bíró Dávid U15 igen Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
159 Deák Ervin U15 igen Tamási TONIEPSZ Würtz Ádám Tagiskola
160 Füri Márton János U15 igen Budapest Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
161 Geiger Dávid U15 igen Pilisborosjenő Német Nemzetiségű Általános Iskola
162 Murvai Márk U15 igen Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
163 Szávai Gergő U15 igen Csömör Mátyás Király Általános Iskola
164 Szedeli Krisztián U15 igen Tamási TONIEPSZ Würtz Ádám Tagiskola
165 Szedeli Viktor U15 igen Tamási TONIEPSZ Würtz Ádám Tagiskola
166 Takács Máté U15 igen Csömör Mátyás Király Általános Iskola
167 Takács Zoltán U15 igen Csömör Mátyás Király Általános Iskola
168 Varga Dániel Bence U15 igen Bátonyterenye II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola 
169 Zsejki Balázs U15 igen Sopron Soproni Széchenyi István Gimnázium
170 Kaczkó Ádám U15 nem Budapest Arany János Általános Iskola
171 Andráska Csaba U15 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
172 Barcza Bende U15 nem Sopron Széchenyi István Gimnázium
173 Bulyáki Martin U15 nem Borsodnádasd Móra Ferenc Általános Iskola
174 Cseh Gábor U15 nem Veszprém Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola
175 Csoma Salamon U15 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
176 Éll Bálint U15 nem Kistarcsa Simándi József Általános Iskola
177 Füke Benjamin U15 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
178 Heiler Máté U15 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
179 Kiss Martin Péter U15 nem Sopron Deák Téri Általános Iskola
180 Mátyus Richárd U15 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
181 Réthy Bertalan U15 nem Gyöngyös Berze Nagy János Gimnázium
182 Rezeli Martin U15 nem Veszprém-Gyulafirátót Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
183 Sági Tamás U15 nem Balatonalmádi Györgyi Dénes Általános Iskola
184 Tóth Tamás U15 nem Budapest Arany János Általános Iskola
185 Váradi Márk U15 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
186 Kanyicska Gábor U15 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
187 Richter Gergely U15 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
188 Speigelberger Rafael U15 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
189 Kotroczó Dorka Enikő U15 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
190 Nagy Vanessza U15 igen Balassagyarmat Kiss Árpád Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
191 Németh Lili Anna U15 igen Csömör Mátyás Király Általános Iskola
192 Pataki Zsóka U15 igen Budapest Óbudai Waldorf Iskola
193 Reichardt Liliána U15 igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
194 Gerely Boróka U15 nem Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
195 Hári Veronika U15 nem Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
196 Kovács Regina U15 nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
197 Sándor Gabriella U15 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
198 Ulbert Zsófia U15 nem Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
199 Halbauer Angelika U15 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
200 Vörös Petra U15 nem Pilisvörösvár Német Nemzetiségű Általános Iskola 
201 Győrfi Kíra U15 nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
202 Szűcs Kata U15 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
203 Tóth Tímea U15 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
204 Taba Nóra U15 nem Pilisvörösvár Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
205 Baranyi Attila U17 igen Borsodnádasd Egri Dobó István Gimnázium
206 Hajba Gergő U17 igen Tata Tatai Református Gimnázium
207 Hetényi Gergely U17 igen Budapest ELTE Trefort Ágoston Gimnázium
208 Itczés Bendegúz U17 igen Eger Neumann János Középiskola és Kollégium
209 Kecskés Dominik U17 igen Tamási TONIEPSZ Würtz Ádám Tagiskola
210 Török Ince U17 igen Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református Gimnázium
211 Zoboki Péter U17 igen Veszprém Padányi Biró Márton Római Kat. Ált. Isk.
212 Hidasi Richárd U17 nem Budapest Móricz Zsigmond Gimnázium
213 Kemény Dániel U17 nem Sopron Deák Téri Általános Iskola
214 Klein Benjamin U17 nem Veszprém Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
215 Lipták Álmos U17 nem Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
216 Mórocz Martin U17 nem Veszprém Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
217 Szántó András U17 nem Csömör Mátyás Király Általános Iskola
218 Varga Marcell U17 nem Tamási Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
219 Vingl Balázs U17 nem Veszprém Iprai Szakközépiskola és Gimnázium
220 Vitus Roland U17 nem Veszprém Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
221 Bukovácz Kata U17 igen Gödöllő Hajós Alfréd Általános Iskola
222 Csikány Bianka U17 igen Salgótarján Madách Imre Ginázium
223 Schmidel Regina U17 igen Sopron Berzsenyi Dániel Evanglikus Líceum
224 Dina Dániel U19 igen Budapest Csík Ferenc Ált. Isk. és Gimnázium
225 Fodor Dávid U19 igen Borsodnádasd Dobó István Gimmnázium
226 Osgyáni Dávid Sándor U19 igen Salgótarján Bolyai János Gimnázium
227 Palumby Zsombor U19 igen Budapest Pesthidegkúti Waldorf Iskola
228 Takács Balázs U19 igen Veszprém Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
229 Urbán Bence U19 igen Pásztó Mikszáth Kálmán Gimnázium és Szakközépiskola és Kollégium
230 Tóth Zsolt Dániel U19 nem Sopron Vas- és Villamosipari SZKI és Gimnázium
231 Bagó Botond U9  igen Győrújbarát II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
232 Gerely Botond U9  igen Nagykovácsi Nagykovácsi Általános Iskola 
233 Kiss Vince Dániel U9  igen Gödöllő Hajós Alfréd Általános Iskola
234 Motován Ádám U9  igen Sopron Deák Téri Általános Iskola
235 Sándor Balázs U9  igen Salgótarján Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
236 Goór Dániel U9  nem Pilisborosjenő Német Nemzetiségi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
237 Magyar Bendegúz U9  nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
238 Mezei Benjamin U9  nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
239 Szür Brendon U9  nem Ajka Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
240 Ruskó Vince U9  nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
241 Kádár Eszter U9  igen Sopron Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
242 Zsejki Boglárka U9  igen Sopron Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola
243 Tóth Réka U9  nem Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
244 Kohlhoffer Tímea U9  nem Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola

Junior edzés