82 előnevezés a területi döntőre

Lezárult az előnevezés a veszprémi Mountain Bike Diákolimpia® Területi Döntőre. A Somogy, Zala és Veszprém megyei diákok számára rendezett versenyre 8 település 26 iskolájából érkezett a 54 fiú és 29 lány versenyzőre leadott nevezés.



Korcsop. rajtszám Vezetéknév Keresztnév nem Licensz Iskola neve Település
U9 400 Beta  Csongor Férfi Nem Dózsa György Általános Iskola Zalaegerszeg
U9 438 Fébert András Férfi Nem (óvodás) Zalaegerszeg
U9 436 Jáhni  Sebestyén Férfi Nem (óvodás) Veszprém
U9 431 Kálmán Dániel Ákos Férfi Nem Eötvös József Általános Iskola Zalaegerszeg
U9 433 Németh Alex Csaba Férfi Nem Liszt Ferenc Általános Iskola Zalaegerszeg
U9 432 Melles Lili Nem Eötvös József Általános Iskola Zalaegerszeg
U9 434 Szabó Léna Nem Liszt Ferenc Általános Iskola Zalaegerszeg
U9 435 Szücs  Julianna Nem Liszt Ferenc Általános Iskola Zalaegerszeg
U11 415 Bartha  Dominik Férfi Nem Cholnoky Jenő Általános Iskola Veszprém
U11 414 Lahocsinszky Zalán Férfi Nem Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola Zalaegerszeg
U11 425 Mészáros Dániel Férfi Nem Reguly Antal Általános Iskola Zirc
U11 426 Monostori Noel Férfi Nem Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola Ajka
U11 418 Nyéki Dániel Férfi Nem Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola Veszprém
U11 419 Pej Martin Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U11 420 Pintér Dominik Férfi Nem Báthory Általános Iskola Veszprém
U11 421 Rák Máté Zsombor Férfi Nem Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola Veszprém
U11 427 Rózsavölgyi  Barnabás Férfi Nem Radnóti Miklós Általános Iskola Balatonfüred
U11 422 Szentes Botond Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U11 430 Szür Brendon Férfi Nem Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola Ajka
U11 437 Takács Kornél Férfi Nem Báthory Általános Iskola Veszprém
U11 429 Zarka  Dominik Férfi Nem Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola Ajka
U11 424 Barka Fruzsina Nem Borsos Miklós  Ajka
U11 416 Borbély Brigitta Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U11 413 Bruchner Regina Nem Eötvös József Általános Iskola Zalaegerszeg
U11 417 Búzási Flóra Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U11 439 Fébert Zita Nem Dózsa György Általános Iskola Zalaegerszeg
U11 423 Tamás Lora Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U11 428 Tamás Jázmin Nem Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola Ajka
U13 215 Auerbach Kevin Férfi Nem Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola Veszprém
U13 216 Balogh  Krisztián Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 239 Bányai András Férfi Nem Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentgál
U13 219 Blsán Bence Férfi Nem Simonyi Általános Iskola Veszprém Veszprém
U13 220 Bogdán  Ákos Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 2 Dolezsai Mátyás Férfi Igen Györgyi Dénes Általános Iskola Balatonalmádi
U13 211 Fébert Tamás Férfi Nem Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg Zalaegerszeg
U13 209 Hebling  Márton Férfi Nem Padányi Katolikus Iskola Veszprém
U13 223 Jáhni Gusztáv Férfi Nem Dózsa György Általános Iskola Veszprém
U13 224 Kaszián  Ákos Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 225 Kovács  Attila Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 238 László Levente Férfi Nem Liszt Ferenc Általános Iskola Zalaegerszeg
U13 226 Leiner Márk Dominik Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 229 Major Márk Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 230 Nagy Krisztián Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 231 Pej Mihány Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 233 Rezeli Roland Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 234 Schei András Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 235 Szegedi Máté Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 213 Tóth Dominik Férfi Nem Petőfi Sándor és Dózsa György Általános Iskola Zalaegerszeg
U13 237 Vajda  Bence Férfi Nem Simonyi Általános Iskola Veszprém Veszprém
U13 214 Ányos Brenda Nem Cholnoky Jenő Általános Iskola Veszprém
U13 217 Baranyi Hanna Norina Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 218 Bereczky  Dóra Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U13 221 Búzási Laura Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 222 Czaun Dóra Nem Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola Veszprém
U13 212 Foki Hanna Nem Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg Zalaegerszeg
U13 227 Lele Klaudia Nem Cholnoky Jenő Általános Iskola Veszprém
U13 228 Lugovics Flóra Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 232 Pej Lili Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 236 Tóth Elizabeth Viráh Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U13 210 Trócsányi Laura Nem Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
U15 404 Kozma Norbert Férfi Nem Cholnoky Jenő Általános Iskola Veszprém
U15 405 Németh Ábel Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U15 406 Pallag Márk Férfi Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U15 412 Vajda Gergő Férfi Nem Simonyi Általános Iskola Veszprém Veszprém
U15 401 Hári Veronika Nem Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém
U15 402 Hegedűs Kata Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U15 403 Kék Friderika Nem Cholnoky Jenő Általános Iskola Veszprém
U15 407 Pej Cintia Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U15 408 Rezeli Martin Nem Gyulaffy László Általános Iskola Veszprém
U15 409 Sándor Kinga Nem Cholnoky Jenő Általános Iskola Veszprém
U15 410 Sándor Gabriella Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U15 411 Simon  Nikolett Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U17 205 Burkus Roland Férfi Nem Ipari Szakközépiskola és Gimnázium  Veszprém
U17 201 Dóczi Bálint Férfi Nem Eötvös József Általános Iskola Zalaegerszeg
U17 202 Karvaly Richárd Férfi Nem Báthory Általános Iskola Veszprém
U17 206 Licsár László Férfi Nem Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola Ajka
U17 207 Monostori Samu Férfi Nem Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola Ajka
U17 203 Sokhegyi Amadé Férfi Nem Báthory Általános Iskola Veszprém
U17 200 Ulbert  Zsófia Férfi Igen Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
U17 204 Vinkler Ákos Férfi Nem Báthory Általános Iskola Veszprém
U17 208 Vörös András Férfi Nem Vörösberényi Általános iskola Balatonalmádi
U19 1 Szipőcs Ádám Férfi Nem Batsányi János Gimnázium Tapolca
?
Csőszi  Bálint Férfi Nem Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém