A Mountain Bike Diákolimpia® Területi Döntő eredményei

Április 12-én a tavalyinál alacsonyabb létszámban, de jó hangulatban lezajlott veszprémi Mountain Bike Diákolimpia® Területi Döntő eredményei itt találhatók:






U9 B lány rajtszám Név Iskola Idő
1. 434 Szabó Léna Liszt Ferenc Általános Iskola 10:00
2. 435 Szücs  Julianna Liszt Ferenc Általános Iskola 11:34
3. 432 Melles Lili Eötvös József Általános Iskola 14:03





U9 B fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 431 Kálmán Dániel Ákos Eötvös József Általános Iskola 9:44
2. 400 Berta  Csongor Dózsa György Általános Iskola 11:36
3. 433 Németh Alex Csaba Liszt Ferenc Általános Iskola 12:00
különdíj 438 Fébert András (óvodás) Zalaegerszeg 12:05
különdíj 436 Jáhni  Sebestyén (óvodás) Veszprém 13:32
különdíj 444 Szabó Dávid (óvodás) Zalaegerszeg 15:08





U11 B lány rajtszám Név Iskola Idő
1. 413 Bruchner Regina Eötvös József Általános Iskola 16:30
2. 439 Fébert Zita Dózsa György Általános Iskola 17:32
3. 417 Búzási Flóra Gyulaffy László Általános Iskola a.i.
4. 424 Barka Fruzsina Borsos Miklós  a.i.
5. 416 Borbély Brigitta Rózsa Úti Általános Iskola a.i.
6. 423 Tamás Lora Rózsa Úti Általános Iskola 4 kör
7. 428 Tamás Jázmin Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola 4 kör





U11 B fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 437 Takács Kornél Báthory Általános Iskola 15:32
2. 426 Monostori Noel Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola 15:48
3. 430 Szür Brendon Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola 16:43
4. 420 Pintér Dominik Báthory Általános Iskola 17:12
5. 429 Zarka  Dominik Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola 17:46
6. 445 Papp  Gergely Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola 18:00
7. 442 Kaszián  Ákos Rózsa Úti Általános Iskola 19:28
8. 441 Molnár  Benedek Deák Ferenc Általános Iskola 23:26
9. 443 Bogdán Ákos Rózsa Úti Általános Iskola 24:10
10. 418 Nyéki Dániel Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola 4 kör
11. 425 Mészáros Dániel Reguly Antal Általános Iskola 4 kör
12. 414 Lahocsinszky Zalán Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola 4 kör
13. 415 Bartha  Dominik Cholnoky Jenő Általános Iskola 4 kör
14. 427 Rózsavölgyi  Barnabás Radnóti Miklós Általános Iskola 4 kör
15. 421 Rák Máté Zsombor Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola DNF





U13 A fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 2 Dolezsai Mátyás Györgyi Dénes Általános Iskola 27:52





U13 B fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 211 Fébert Tamás Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg 22:05
2. 239 Bányai András Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola 22:41
3. 233 Rezeli Roland Gyulaffy László Általános Iskola 22:45
4. 235 Szegedi Máté Rózsa Úti Általános Iskola 23:10
5. 219 Bésán Bence Simonyi Általános Iskola Veszprém 24:10
6. 225 Kovács  Attila Rózsa Úti Általános Iskola 25:30
7. 213 Tóth Dominik Petőfi Sándor és Dózsa György Általános Iskola 26:05
8. 240 Csőszi  Bálint Rózsa Úti Általános Iskola 26:25
9. 216 Balogh  Krisztián Rózsa Úti Általános Iskola 27:43
10. 209 Hebling  Márton Padányi Katolikus Iskola 28:24
11. 215 Auerbach Kevin Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola 6 kör
12. 223 Jáhni Gusztáv Dózsa György Általános Iskola 6 kör
13. 238 László Levente Liszt Ferenc Általános Iskola 5 kör
14. 237 Vajda  Bence Simonyi Általános Iskola Veszprém DNF





U13 B lány rajtszám Név Iskola Idő
1. 212 Foki Hanna Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg 23:50
2. 210 Trócsányi Laura Kossuth Lajos Általános Iskola 24:24
3. 228 Rugovics Flóra Gyulaffy László Általános Iskola 25:40
4. 236 Tóth Elizabeth Viráh Gyulaffy László Általános Iskola 29:07
5. 221 Búzási Laura Gyulaffy László Általános Iskola 29:10
6. 232 Pej Lili Gyulaffy László Általános Iskola 29:16
7. 227 Lele Klaudia Cholnoky Jenő Általános Iskola 6 kör
8. 214 Ányos Brenda Cholnoky Jenő Általános Iskola 5 kör
9. 218 Bereczky  Dóra Rózsa Úti Általános Iskola 5 kör





U15 B lány rajtszám Név Iskola Idő
1. 409 Sándor Kinga Cholnoky Jenő Általános Iskola 47:37
2. 403 Kék Friderika Cholnoky Jenő Általános Iskola 54:21
3. 440 Naszer Júlia Rózsa Úti Általános Iskola 55:34
4. 411 Simon  Nikolett Rózsa Úti Általános Iskola 58:48
5. 401 Hári Veronika Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1:01:19





U15 B fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 408 Rezeli Martin Gyulaffy László Általános Iskola 42:17
2. 412 Vajda Gergő Simonyi Általános Iskola Veszprém 45:14
3. 406 Pallag Márk Gyulaffy László Általános Iskola 46:21
4. 404 Kozma Norbert Cholnoky Jenő Általános Iskola DNF





U17 B fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 201 Dóczi Bálint Eötvös József Általános Iskola 39:57
2. 206 Licsár László Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola 46:21
3. 205 Burkus Roland Ipari Szakközépiskola és Gimnázium  52:02
4. 208 Vörös András Vörösberényi Általános iskola 54:08
5. 202 Karvaly Richárd Báthory Általános Iskola 59:00
6. 204 Vinkler Ákos Báthory Általános Iskola 59:02
7. 203 Sokhegyi Amadé Báthory Általános Iskola 1:05:55





U19 B fiú rajtszám Név Iskola Idő
1. 1 Szipőcs Ádám Batsányi János Gimnázium 57:12