A teljes előnevezési lista

A Mountain Bike Diákolimpia Országos Döntőjére 157 előnevezést adtatok le. A listát itt találjátok.



kor. A/B nem Név Iskola
U9 A Férfi Kiss István Hajós Alfréd Általános Iskola
Ragoncza Vince Hajós Alfréd Általános Iskola 
Rónay Kristóf Hajós Alfréd Általános Iskola
Kiss Nikoletta Bettina Hajós Alfréd Általános Iskola
B Férfi Árvay Márton Szent Orsolya Általános Iskola
Balázs Örs Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Bali Márk Hunyadi János Ev. Óvoda és Ált. Iskola
Berta Csongor Dózsa György általános iskola
Csorba Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Kálmán Dániel Ákos Eötvös József Általános Iskola Zalaegerszeg
Kék Tamás Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Magyar Botond Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Németh Alex Csaba Liszt Ferenc Ált.isk
Zsoldos Benedek Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Melles Lili Eötvös József Általános Iskola
Szabó Léna Liszt Ferenc Általános Iskola
Szalay Szabina Baross Gábor Ált. Isk.
Szücs Júlia  Liszt ferenc Általános Iskola
Tóth Emese Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
U11 A Férfi Fekete Miklós Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Füri Mátyás Mihály Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Gerely Botond Nagykovácsi Általános Iskola
Kerényi Alfréd Nagykovácsi Általános Iskola
Kiss Ádám György Györgyi Dénes Általános Iskola
Kiss Vince Dániel Hajós Alfréd Általános Iskola
Motován Ádám Deáktéri Általános Iskola
Németh Roland Péter Mátyás Király Általános Iskola
Oravecz Olivér SÁIK Gagarin Székhelyintézmény - Salgótarján
Rónay Bálint Hajós Alfréd Általános Iskola
Szakszon András Templom Téri Általános Iskola
Bali Emese SÁOK Kodály Zoltán Tagiskolája
Kádár Eszter Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Kiss Emma Lotti Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
Zsejki Boglárka Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola
B Férfi Deme Erik Mátyás Király Általános Iskola
Halász László Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Kék András Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mezei Benjámin Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Monostori Noel Fekete István Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Németh Ákos Hunyadi János általános iskola
Petrovszki Dániel Telki Pipacsvirág Általános Iskola
Pintér Dominik Báthory István Általános Iskola
Ruskó Vince Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Széles Benedek PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Szür Brendon Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimmnázium
Takács Kornél Báthory István Általános Iskola
Zarka Dominik szent istván király római katólikus álltalános iskola
Antal Boglárka Pipacsvirág Általános Iskola
Barka Fruzsina Borsos Miklos ált.iskola 
Borbély Brigitta Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Bruchner Regina Eötvös József Általános Iskola
Fébert Zita Dózsa György általános iskola
Kohlhoffer Tímea Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Korsós Jázmin Rókusi Általános Iskola
Nagy Borbála Júlia Kleibelsberg Kunó Ált. Isk. Gyermekek Háza
Tóth Réka Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Zórád Rita Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Tamás Lora Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
U13 A Férfi Dolezsai Mátyás Györgyi Dénes Általános Iskola
Hegedűs Csaba Olivér Györgyi Dénes Általános Iskola
Kalmár Szabolcs Arany János Általános iskola
Lőrincz Benedek Nagykovácsi Általános Iskola
Pálinkás Tamás Györgyi Dénes Általános Iskola
Reichardt Zalán SÁIK Gagarin Székhelyintézmény - Salgótarján
Vörös András Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vránich Botond Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Bokros Csenge Anna Györgyi Dénes Általános Iskola
Bukovácz Anna Hajós Alfréd áltakános iskola
Gorzsás Zsanett Nagykovácsi Általános Iskola
Herencsényi Róza SÁIK- Gagarin
Kádár Anna Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Oravecz Lora SÁIK Gagarin Székhelyintézmény - Salgótarján
Reichardt Liza SÁIK Gagarin Székhelyintézmény - Salgótarján
B Férfi Bányai András Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola
Bésán Bence Simonyi Zsigmond Általános Iskola
Deli Zoltán Dózsa György általános iskola
Dózsa Zétény Géza fejedelem református állt. iskola
Fébert Tamás Zrínyi Miklós Gimnázium
György Áron Budajenői Által. ISK.
Kovács Ákos Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Kovács Attila Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Környey Koppány PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Rezeli Roland Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szegedi Máté Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Takács-Valent Máté Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
Szőts András Telki Pipacsvirág Általános Iskola
Bali Elmira Hunyadi János Ev. Óvoda és Ált. Iskola
Foki Hanna Zrinyi Miklós Gimnázium
Rugovics Flóra Anna Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelv Oktató Általános Iskola
Szombati Berta Telki Pipacsvirág Általános Iskola
Tóth Elizabet Virág Gyulaffy László Általános Iskola
Trócsányi Laura Kossuth Lajos Általános Iskola
Zima Veronika Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált Isk
U15 A Férfi Árvay Benedek Szent Orsolya Általános Iskola
Biró Dávid Simándy József általános Iskola
Egressy Domonkos Györgyi Dénes Általános Iskola
Gerely Attila Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola
Gönczi Gergely Kesjár Csaba Általános Iskola
Katona Tamás Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
Kosányi Péter Gábor Fertő-Táj-Általános Iskola
Lőrincz Bendegúz Nagykovácsi Általános Iskola
Szabó Csaba Dávid Györgyi Dénes Általános Iskola
Szombati Márton Városmajori Gimnázium
Takács Máté Mátyás Király Általános Iskola
Varga Dániel Bence II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola - Bátonyterenye
Várnai Jenő Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Bali Sára SÁIK Kodály Zoltán Tagiskolája
Fördős Kata Barbara Ady Úti Általános Iskola Monor
Kiss Kata Emma Györgyi Dénes Általános Iskola
Kotroczó Dorka Enikő Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Németh Lili Anna Mátyás Király Általános Iskola
Reichardt Liliána Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
B Férfi Hidasi Márk Dániel Nagykovácsi Általános Iskola
Nagy Boldizsár Kleibelsberg Kunó Ált. Isk. Gyermekek Háza
Nagy Domonkos Kleibelsberg Kunó Ált. Isk. Gyermekek Háza
Pallag Márk Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pillisz Ákos Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola
Rezeli Martin Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Vajda Gergő Simonyi Zsigmond Általános Iskola Veszprém
Szűcs Kata Pilisvörösvár Templom Téri Általános Iskola
U17 A Férfi Barcza Bende Széchenyi István Gimnázium
Fördős Gergő Jenő Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközépiskola és Szakiskola
Neri Chrystopher Márk Herman Ottó Általános Iskola
Stodulka András Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Szávay Gergő Mátyás Király Általános Iskola
Takács Zoltán Mátyás Király Általános Iskola
Varga Bálint Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Zsejki Balázs Soproni Széchenyi István Gimnázium
Buzsáki Virág Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Schmidel Regina Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum / Gimnázium
Bukovácz Kata Török Ignácz Gimnázium  
B Férfi Andor Bendegúz Széchenyi István Gimnázium
Burkus Roland Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
Dóczi Bálint Eötvös József Általános Iskola
Hidasi Richárd József Budapest II: kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
Korsós Márton Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Licsár László  Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Wolford Zolán Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Gerely Boróka Móricz Zsigmond Gimnázium
Mike Petra Soproni Széchenyi István Gimnázium
U19 A Férfi Dina Dániel Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázum
Itczés Bendegúz Neumann János Középiskola és Kollégium - Eger
Jamrik Egon balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Manhertz Albert Friedrich Schiller Gimnázium
Osgyáni Dávid Sándor Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Radványi Norbert Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
Szöllősi Ferenc Móricz Zsigmond Gimnázium
Takács Balázs Iparis Szakközépiskola és Gminázium
Török Ince Bethlen Gábor Református Gimnázium
Urbán Bence Mikszáth Kálmán Líceum
Vingl Balázs Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
Zoboki Péter Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium
Csikány Bianka Madách Imre Gimnázium és Szakképző Iskola - Salgótarján
Jamrik Panna balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
B Férfi Szikszer Bálint Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola
Szipőcs Ádám Batsányi János Gimnázium

Junior edzés

Csatlakozz a junior edzésekhez!


Veszprém
info@bringasandras.hu
+ 36 709 841 093

Balatonalmádi
almadibringasuli@gmail.com
+36 70 433 8113








Partnereink:




Beurer


Balatoni Bob


Sobri Jóska élménypark


Haribo