Veszprémi XCO: előnevezési lista

Elérhető a vasárnapi futam előnevezési listája.
Hajrá!

kategória nem vezetéknév keresztnév egyesület
U17 fiú Bíró Dávid Cube-Csömör
U17 fiú Fetter Erik PCCC
U17 fiú Fülöp Ádám VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U17 fiú Kádi Tamás Cube-Csömör
U17 fiú Murvai Márk Crosskovácsi SKE
U17 fiú Sylvester Balázs FEMAT-ZKSE
U17 fiú Takács Máté Cube-Csömör
U17 fiú Takács Zoltán Cube-Csömör
U17 fiú Tóth Tamás Dominik Cube-Csömör
U17 fiú Tóth-Lovász Gergely Dr. Bátorfi Agria KTK
U17 fiú Varga Dániel Bence Salgótarjáni HKE
U17 fiú Várnai Jenő Dr. Bátorfi Agria KTK
U17 lány Buzsáki Virág PCCC
U17 lány Czéczel Flóra Cube-Csömör
U17 lány Fördős Kata Cube-Csömör
U17 lány Németh Lili Cube-Csömör
U17 lány Pataki Zsóka PCCC
U17 lány Vas Kata Blanka Maraton SC
U17 tehetségkutató lány Hebling Lili VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15  fiú Lőrincz Bendegúz Superior MTB Team
U15 fiú Baranyi Dávid Áron  Mátéhegyi Ökopark És Sportcentrum KHE
U15 fiú Bokros  Csenge VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 fiú Borbély Tamás Cube-Csömör
U15 fiú Gerely Attila Crosskovácsi SKE
U15 fiú Gönczi Gergely Superior MTB Team
U15 fiú Hebling Márton VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 fiú Hegedűs Csaba VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 fiú Kalmár Szabolcs Cube-Csömör
U15 fiú Pataki Barnabás PCCC
U15 fiú Szabó Csaba Dávid VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 fiú Török  Huba Crosskovácsi SKE
U15 fiú Vajda Gergő VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 fiú Vajda  Gergő VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 fiú Vörös András PCCC
U15 fiú Vránich Botond Focus Team Hungary
U15 lány Gorzsás  Zsanett Superior MTB Team
U15 lány Kádár Anna Focus Team Hungary
U15 lány Kiss Kata Emma VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 lány Orbán Petra PCCC
U15 lány Trócsányi Laura VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U15 tehetségkutató fiú Szörényi Tamás VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 fiú Bányai András VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 fiú Bányai András VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 fiú Czuczor  Benjamin Crosskovácsi SKE
U13 fiú Kárpáti Bálint Köbányai Torna Club SE
U13 fiú Kerényi Alfréd Crosskovácsi SKE
U13 fiú Kiss Ádám VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 fiú Lőrincz Benedek Superior MTB Team
U13 fiú Majoros Dávid Köbányai Torna Club SE
U13 fiú Németh Péter Cube-Csömör
U13 fiú Reichardt Zalán Salgótarjáni HKE
U13 fiú Rozgonyi Ádám Cube-Csömör
U13 fiú Tóth Dominik FEMAT-ZKSE
U13 fiú Trnka  Botond Kiválók Kerékpáros Sportegyesület
U13 lány Barka  Fruzsina VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 lány Barka  Fruzsina VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 lány Fekete Zsófia Focus Team Hungary
U13 lány Herencsényi Róza Bike-Zone Gödöllő
U13 lány Oravecz Lora Salgótarjáni HKE
U13 lány Reichardt Liza Salgótarjáni HKE
U13 lány Tóth-Almási  Borbála VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U13 tehetségkutató fiú Molnár Benedek -
U11 fiú Horváth Marcell Bike-Zone Gödöllő
U11 fiú Kálmán Dániel Ákos FEMAT-ZKSE
U11 fiú Kiss Istvan Bike-Zone Gödöllő
U11 fiú Kovács Áron Focus Team Hungary
U11 fiú Kubó Roland Superior MTB Team
U11 fiú Pakot András Gusztáv Köbányai Torna Club SE
U11 fiú Rónay Bálint Bike-Zone Gödöllő
U11 fiú Sógor Bence Bike-Zone Gödöllő
U11 fiú Szür  Brendon Kiválók Kerékpáros Sportegyesület
U11 fiú Tóth József Focus Team Hungary
U11 fiú Vas Barnabás Maraton SC
U11 fiú Zarka  Dominik Kiválók Kerékpáros Sportegyesület
U11 lány Benedek Levente Bike-Zone Gödöllő
U11 lány Kádár Eszter Focus Team Hungary
U11 lány Kiss Emma Lotti Bike-Zone Gödöllő
U11 lány Szabó Léna FEMAT-ZKSE
U11 lány Szücs Júlia FEMAT-ZKSE
U11 lány Tóth-Almási  Piroska VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team
U11 lány Vitkovics Vanda FEMAT-ZKSE
U9 lány Kálmán Luca FEMAT-ZKSE
U9 fiú Bakó Donát PCCC
U9 fiú Berencsi Benedek Crosskovácsi SKE
U9 fiú Horváth  Bence Focus Team Hungary
U9 fiú Marczal Marcell Kiválók Kerékpáros Sportegyesület
U9 fiú Merényi Brúnó Crosskovácsi SKE
U9 fiú Péter Nándor Salgótarjáni HKE
U9 fiú Rónay Kristóf Bike-Zone Gödöllő
U9 lány Lichtl Liána Focus Team Hungary
U9 lány Szücs Borbála FEMAT-ZKSE

Junior edzés

Csatlakozz a junior edzésekhez!


Veszprém
info@bringasandras.hu
+ 36 709 841 093

Balatonalmádi
almadibringasuli@gmail.com
+36 70 433 8113








Partnereink:




Beurer


Balatoni Bob


Sobri Jóska élménypark


Haribo